pühapäev, 9. oktoober 2022

Õpetajatepäev, lipuheiskamine kunstituba ja stritslike!

 Juba hommik oli eriline- roosa taeva ja vikerkaarega ning lipuheiskamisel sadas nagu oavarrest aga algus oli tehtud- igati pidulik ja paljutõotav, eriti kui noored õpetajad andsid tõotuse-olla hea  õpetaja ja anda endast parim!Ja tõesti seda nad ka tegid-korrektselt riides, lipsud ees ja tunnid olid sisukad ning õpilased hiirvaikselt, sest tund oli põnev-noorelt noorele! Pärast, küsides noorte õpetajate muljeid siis ühel häälel tunnistati, et õpetaja amet on üks raskemaid, sest peab olema lausa võlur, et panna õpilane end kuulama!

Õpetajaid aga ootas samal ajal väike tervituskontsert ja kohvilaud õpetajate toas ja et tort veelgi magusam oleks siis oli ka meepurk laual ning muidugi imekaunis krüsanteemikimbuke! Enne lõunat algas kunstiklassis õpetajatel kunstitund- kaartide joonistamine ja ka ühisosa loomine kooli juubelikaardiks-tundus nagu oleks muusa puudutanud iga õpetajat, sest värvide valik ja kaardikesed sündisid justkui multfilmis-ning nende juhendajad Silvia ja Kadri tundsit headmeelt püüdlikest, andekatest õpilastest.

Kõige kauem tuli oodata stritsli küpsetamise töötuba, mis toimus kodunduse klassis, sest küpsetised vajasid ka kuuma ahju nagu pärmitaignale kohane.Aga kaua oodatud-kaunikene ja mis peaasi kui maitsev ja apetiitne küpsetis küpses-seda kõike tänu Mariannele, kelle kannatlikkus õpetamisel ja hoolimine oli lihtsalt super-tänud kõigile, kes õpetajate päeva nii nauditavaks tegid!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar