Teisipäev, 22. detsember 2020

Jõulutrallitused ja Talve tervitamine koos soojate jõulusaiakeste ja glõgiga!

 Veel vaid paar päeva ja ongi kauaoodatud jõulud käes! Esmaspäeva varahommikul toimus 4-nda korruse õpilaste jõulutrall koos jõuluglögi ja kringliga õuepaviljonis. Kõigepealt tehti heategu linnukestele, kellele seoti puude ja põõsaste külge seemnetest meisterdatud südamekujulised pallikesed-küll oli siutsumist ja rõõmustamist kõigil -nii tegijatel kui osasaajatel.Õpilased koos õpetajatega mängisid jõulumänge, laule ja  koos maiustati jõulumaiustega.

Kõigile  1.-5.-nda ja 6.-. klasside õpilastele toimus jõulukool ja jõulukino.Õpilased meisterdasid rinnamärke,jõulukinke, oli ka jõulusaun kõigile ujujatele,samuti ka moodsad arvutimängud ning jõulukahhoot, mida juhtis õpetaja Silvia.

Tõpselt kell 12.02 algas astronoomiline talv ja õpetajad kogunesid hajutatult  jõuluhõnguliselt lõhnavasse õuepaviljoni juurde. Direktor tervitas kõiki vürtsika jõulujoogi ja kuumade, otse ahjust tulnud saiakestega, mida pakkus õpetaja Silvia koos oma väikse meeskonnaga.Õpetajad said  kirjutada sedelile oma poolaasta rõõmudest või muredest.Nõnda sai hajutatult tervitada üheskoos Talve ja kohe saabuvaid jõule!

Rõõmsaid jõule ja püsige negatiivsed!


Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar