Neljapäev, 10. september 2009

Reipalt koolipinki

Reedel, 11.septembril toimus projekt Reipalt koolipinki juba kuuendat aastat ja ka meie koolis toimusid sel päeval tervist edendavad üritused nii õpilastele kui ka õpetajatele. Kolm klassi: 4a, 6a ja 7a olid sõitnud meie kooli suvekodusse Riguldisse. Tublimad neist jõudsid isegi veel Tuksi rannas Noarootsis ujumas käia, matkata metsaradadel ning korvikesed täita metsaandidega. Õpilased korjasid pohli ning hilisele ajale vaatamata saadi ka mustikaid ning põldmarju.


Sel päeval õppetööd klassides ei toimunud. Kõik õpilased läksid koos klassijuhatajaga vabalt valitud matkarajale. Noorema klassi õpilased matkasid Kadriorus ja mereääres ning vanemad klassid läksid Nõmme matkaradadele.


Esimese klassi õpilased õppisid aga oma kooliteed läbima ja ristmikke ületama - põhimõttel Raske õppustel ja kerge lahingus!

Meie kooli ajalukku läheb ka sel päeval avatud jõusaal.Ripust koolipinki püüame tuua ka kooliaasta joksul õige mitme toreda terviseprojektiga ning üks neidt on peagi tulemas - HINODE tervisepäevad - ja seda veel enne kooli vaheaega :)


Reipust kogu aastaks!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar