reede, 28. august 2009

Oh Riguldi sa!

Tore on juba traditsiooniks saanud uue kooliaasta alguse tähistamine meie kooli suvekodus Riguldis, Noarootsis!
Tubli bussijuht Jaan sõidutas täna, augustikuu viimasel reedel, puhanud, päikesepruuni jumega õpetajad Riguldisse. Virga perenaise Margiti poolt istutatud kaunid suvelilled naeratasid meile sõbralikult ja kohvilaud ning imeliselt kaunis punane pöök ootasid meid. Nobedamad silkasid kohe Roosta randa!
Koolitus teemal Töölepingu seadus oli meile kõigile väga vajalik aga sama vajalik oli ka tilluke paus, mil nobedamad piigad end taas meres, seekord Tuksirannas, värskendasid. Peale ujumise oli kõht hirmus tühi ja lausa rõõm oli rannast naastes kolmekäigulist maitsvat lõunat ees ootamas leida. Rikkalikule toidule järgnes veel kaks kaunist ja väga maitsvat kohupiimast ning puuviljast tehtud torti!
Peale lõunat viis buss meid Nõvale, kus said õpetajad end merelaintesse pillutada ja laulvat liiva jalgade all tunda! Mets ootas tublisid marjulisi ja seenelisi - keegi metsarikkustest ilma ei jäänud!
Sellise toreda käigu eest täname kogu südamest meie kooli direktorit Evi Kraani, kelle tubli organiseerimine tõi meile killukese suvepikendust ja merelusti!
Oli imekaunis suvepäev, loodame et ka ülejäänud õppeaasta on tulvil soojust, loodust ja armastust!

Kommentaare ei ole:

Postita kommentaar